reklama

W rozgrzanym aucie małe dziecko! Strażnicy wybili szybę

, Na sygnale, Wiadomości, 28.07.2021 15:50, red
Do zdarzenia doszło w środę (28.07) na parkingu przed galerią handlową przy ul. Żwirki i Wigury w Kętach.
W rozgrzanym aucie małe dziecko! Strażnicy wybili szybę
W środę temperatura przekracza 30 st. C. Tymczasem w rozgrzanym samochodzie przed galerią handlową przy ulicy Żwirki i Wigury w Kętach uwięzione zostało małe dziecko.

Dzięki szybkiej akcji strażników miejskich z Kęt dziecku nic się nie stało.

- Kobieta będąca mamą około 1,5-rocznego dziecka przez przypadek zatrzasnęła swoją pociechę w samochodzie. Po nieudanych próbach otworzenia samochodu kobieta zdecydowała się wezwać straż na pomoc, ponieważ dziecko zaczęło się niecierpliwić i płakać. Niestety, nie miała możliwości, by skorzystać z zapasowych kluczyków, więc pozostało jedynie wybić szybę. Tego zadania podjęli się wezwani na miejsce strażacy, którzy za pomocą wybijaka szybko uwolnili malucha ze środka i oddali w ręce mamy – informuje Artur Suski, strażnik miejski z Kęt biorący udział w akcji.

foto: Artur Suski / SM Kęty


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy