reklama

W powiecie oświęcimskim przybywa przypadków koronawirusa [AKTUALIZACJA]

, Na sygnale, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 16.05.2020 17:30,
Sobotnie informacje z sanepidu.
W powiecie oświęcimskim przybywa przypadków koronawirusa [AKTUALIZACJA]
W piątek dwa przypadki koronawirusa w powiecie oświęcimskim, a w sobotę również dwa zakażenia - informuje w sobotę wieczorem małopolski sanepidu.

W sobotę zdiagnozowano również dwa przypadki koronawirusa w powiecie suskim.

Obecnie w Małopolsce zakażenie koronawirusem zostało potwierdzone u 1124 osób. W ciągu ostatniej doby zmarły dwie osoby - z Krakowa.

Jednocześnie małopolski sanepid informuje o kolejnych ozdrowieńcach z naszego województwa. To 4 kobiety i 1 mężczyzna, w wieku od 38 do 83 lat, z Krakowa (3 osoby) oraz powiatu wielickiego (2 osoby), którzy w większości przebywali w izolacji. W sumie w Małopolsce mamy 553 ozdrowieńców.

Z kolei w powiecie wadowickim od ponad 2 tygodni nie odnotowano ani jednego zakażenia. Aktualnie na kwarantannie przebywa 256 osób.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

stachurski300, 16.05.2020 19:06

ściema ściema ściema ściemaaaaa cały ten covid to ściema ludzie obudźcie się nie ma żadnej epidemii więcej ludzi umiera na raka i na choroby serca w skali miesiąca oglądajcie w realu 24