W piątek utrudnienia dla kierowców. Przejedzie wyścig kolarski

, Na sygnale, Wiadomości, 02.05.2019 14:00,
Powiaty oświęcimski, wadowicki i suski
W piątek utrudnienia dla kierowców. Przejedzie wyścig kolarski

W piątek przez region przejedzie "Karpacki Wyścig Kurierów".

Wyścig ten jest międzynarodową imprezą kolarską z Kalendarza Międzynarodowej Unii Kolarskiej UCI, składającą się z reprezentacji narodowych oraz grup zawodowych. W wyścigu bierze udział około 120 kolarzy oraz 150 osób towarzyszących, którzy na terenie Polski mają do pokonania cztery etapy o łącznej długości 398,6 kilometrów.

3 maja trasa wyścigu będzie przebiegała przez powiaty oświęcimski, wadowicki i suski.

Po południu na drogach mogą wystąpić utrudnienia w ruchu. W powiecie wadowickim: od godz. 14:00 do 15:00, w szczególności na trasie: Radocza - Tomice – Witanowice – Babica – Klecza – Łękawica – Stryszów.

- Kierujących prosimy o cierpliwość, wyrozumiałość oraz stosowanie się do poleceń wydawanych przez funkcjonariuszy - apelują policjanci.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy