reklama
reklama

W nocy po piwnicach mogą buszować złodzieje

Na sygnale, Wiadomości, 26.02.2023 20:50,
Mieszkaniec Andrychowa ostrzega.
W nocy po piwnicach mogą buszować złodzieje
Mieszkaniec Andrychowa apeluje, aby mieszkańcy zwracali uwagę na nieznane osoby kręcące się w okolicach wejść do piwnic, a na pewno nikogo tam nie wpuszczali.

- Ostatnio o drugiej w nocy obudził mnie szczekający pies. Zerknąłem na klatkę i okazało się, że ktoś właśnie uciekł z piwnicy. Na pewno to był złodziej, został spłoszony przez psa. Uszkodził drzwi do jednego z pomieszczeń - informuje nas mieszkaniec Andrychowa.

Dodajmy, że ostatnio w Andrychowie często dochodzi do kradzieży i włamań. Taka sytuacja miała miejsce m.in. na terenie ogródków działkowych przy ulicy Batorego w Andrychowie. Tam złodzieje zdemolowali i okradli kilka altanek.

Lepiej zachować ostrożność.
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy