reklama

W nocnym wypadku zginął 28-letni kierowca

, Na sygnale, Wiadomości, 12.09.2021 08:54,
Strażacy użyli specjalistycznego sprzętu, aby wydostać kierowcę z pojazdu
W nocnym wypadku zginął 28-letni kierowca

Jak informuje policja w nocy z soboty na niedzielę (11/12.09) w miejscowości Włosienica na ulicy Długiej doszło do wypadku drogowego, w którym zginął kierowca samochodu.

Ze wstępnych ustaleń policjantów oraz nadzorującego czynności prokuratora wynika, że 28 – letni mieszkaniec gminy Oświęcim, kierując samochodem marki Dodge, z nieznanych przyczyn zjechał z jedni, następnie uderzył w betonowy mostek, po czym pojazd wywrócił się na bok.

Strażacy użyli specjalistycznego sprzętu, aby wydostać kierowcę z pojazdu. Niestety w wyniku odniesionych bardzo poważnych obrażeń ciała mężczyzna poniósł śmierć.

- W trakcie dalszego postępowania śledczy ustalą dokładne okoliczności tego tragicznego zdarzenia - informuje Małgorzata Jurecka, rzecznik KPP Oświęcim

źródło: KPP Oświęcim

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy