reklama

W niedzielę utrudnienia w centrum. Zamknięte dla ruchu samochodowego.

Na sygnale, Wiadomości, 01.04.2023 10:30,
Wszystko z powodu zaplanowanego tam koncertu i politycznych wizyt.
W niedzielę utrudnienia w centrum.  Zamknięte dla ruchu samochodowego.

Magistrat wadowicki informuje, że w związku z organizacją uroczystości związanych z 18. rocznicą śmierci św. Jana Pawła II „Nie zastąpi Ciebie nikt”, w niedzielę (2.04) w godzinach 16.00 – 21.00 Plac Jana Pawła II w Wadowicach oraz ulice przyległe zostaną zamknięte dla ruchu samochodowego.

- Kierowców prosimy o poruszanie się zgodnie z oznaczeniami. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy - informują władze Wadowic.

W niedzielę do Wadowic mają przyjechać prezes PiS Jarosław Kaczyński i premier Mateusz Morawiecki.

Na rynku ma odbyć się wielki koncert transmitowany w TVP1 i TV Trwam. Wydarzenie w Wadowicach rozpocznie się o godzinie 17:30 modlitwą przez wstawiennictwo Jana Pawła II. O godzinie 18:00 zaplanowano czuwanie wiernych z Janem Pawłem II. Po nim w ramach koncertu o godz. 18:00 na wielkiej scenie na rynku wystąpią: Edyta Górniak, Mała Armia Janosika, Alicja Węgorzewska, Łukasz Zagrobelny, Mateusz Ziółko, Janusz Radek, Sound'n'Grace, Halina Mlynkova, Magda Anioł, Olga Szomańska, Izabela Szafrańska, Marcin Sójka, Siewcy Lednicy, Promyczki Dobra.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Polityk, 01.04.2023 15:12

Oj żeby tych utrudnień nie było na następne lata jutro zapewne dzień solidaryzacji między innymi lubianych seniorów ma ponoć wpaść dyktator pokerowego rozdania +++ 11,13,14, ,⭕,❌itp zapewne polecą ći co już się ślinią na samą myśl o nim i jego przepowiedni WoooooooW ,to już jutro ten spójny dzień Apostołowie z koła fortuny od Żaka też poleca z bilbordami chwalimy cię wysławiamy cię dzięki tobie kaczucha kwitnie cały urodzaj (✪㉨✪)