reklama

W niedzielę rano uruchomione zostaną syreny alarmowe

, Na sygnale, Wiadomości, 06.08.2022 18:25,
W hołdzie strażakowi, który zginął w wypadku.
W niedzielę rano uruchomione zostaną syreny alarmowe
W niedzielę (7 sierpnia) o godz. 8.00 na remizach strażackich w całej Polsce uruchomione zostaną sygnały dźwiękowe. W ten sposób strażacy minutą ciszy oddadzą hołd strażakowi Komendy Głównej PSP, który zginął w wypadku podczas służby.

Do wypadku doszło po godzinie 3:00 w sobotę na autostradowej obwodnicy Wrocławia. Strażacki bus uderzył w barierę energochłonną.

W wypadku zginął 35-letni strażak, a dwóch innych zostało rannych. Wracali oni z akcji gaśniczej zakładów przetwórstwa tworzyw sztucznych w miejscowości Osła w województwie dolnośląskim, gdzie w piątek doszło do gigantycznego pożaru.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Jank Chanowski, 06.08.2022 22:50

Ciekawe niekonsekwencja związku odnośnie syren i obywateli Ukrainy w naszym kraju. W niektórych miejscach rezygnuje się z syren żeby nie niepokoić Ukraińców a gdzie indziej nie ma problemu.