W kotłowni uprawiał konopie. Do czasu, aż odwiedziła go policja

, Na sygnale, Wiadomości, 07.03.2021 08:00,
Właściciel uprawy został zatrzymany i tego samego dnia został przesłuchany.
W kotłowni uprawiał konopie. Do czasu, aż odwiedziła go policja

Jak informuje policja, w czwartkowe popołudnie (4.03) policjanci z wydziału kryminalnego komendy w Suchej Beskidzkiej udali się do jednego z domów na terenie Suchej Beskidzkiej gdzie miała znajdować się uprawa narkotyków.

Sprawdzając domowe pomieszczenia, w kotłowni budynku policjanci znaleźli krzewy konopi indyjskich, które dla zachowania naturalnej fotosyntezy właściciel oświetlał m.in. lampkami choinkowymi. Krzewy jak i wszystkie urządzenia niezbędne do ich uprawy zostały zabezpieczone.

Właściciel uprawy został zatrzymany i tego samego dnia został przesłuchany. Po przyznaniu się do popełnienia zarzucanego przestępstwa, został zwolniony. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Sucha Beskidzka

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy