reklama

W domu uczestnika kolizji drogowej ujawniono ogromne ilości narkotyków

, Na sygnale, Wiadomości, 19.05.2021 09:37,
Kolizja drogowa i ucieczka z miejsca to był początek problemów 26-latka.
W domu uczestnika kolizji drogowej ujawniono ogromne ilości narkotyków
Jak informuje wadowicka policja, 11 maja około godziny 10.00 policja została poinformowana o kolizji drogowej, która na ulicy dr. Putka w Wadowicach. Funkcjonariusze ustalili na miejscu, że kierujący jednego z samochodów osobowych biorących udział w kolizji odkręcił tablice rejestracyjne z pojazdu, którym się poruszał i oddali się w nieznanym kierunku. Ta sytuacja dała początek dalszej historii.

Policjanci w wyniku podjętych czynności ustalili, że w pojeździe znajdują się śladowe ilości środków odurzających, a pojazdem mógł poruszać się im dobrze znany mężczyzna.

Już po kilku godzinach policjanci zapukali do drzwi ustalonego mężczyzny. Nie było go w domu, w wyniku dokonanego przeszukania ujawniono środki odurzające i substancje psychoaktywne w postaci: 1 kg Mefedronu, 190 gramów Marihuany i 1,5 grama Amfetaminy.

26-latek, mieszkaniec powiatu wadowickiego przez jakiś czas ukrywał się przed organami ścigania, ale po kilku dnia osobiście zgłosił się do KPP w Wadowicach, gdzie usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Przyznał się do zarzucanego mu czynu. W przeszłości był już karany za podobne przestępstwa. Grozi mu kara pozbawienia wolność od roku do lat 10.

W sprawie kolizji drogowej prowadzone jest odrębne postępowanie.

źródło: KPP Wadowice

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy