reklama

W Andrychowie znaleziono pieniądze. Policja szuka właściciela

, Na sygnale, Wiadomości, 13.05.2021 10:35,
Komisariat Policji w Andrychowie poszukuje właściciela pieniędzy, które zostały znalezione na terenie Andrychowa.
W Andrychowie znaleziono pieniądze. Policja szuka właściciela
10 maja do andrychowskiego komisariatu zgłosił się mieszkaniec Andrychowa, który na terenie miasta znalazł etui na dokumenty, wewnątrz którego znajdowała się spora suma pieniędzy. Mężczyzna nie zastanawiał się ani chwili i całą kwotę przekazał andrychowskim stróżom prawa.

Osoba, która rozpozna swoją własność, proszona jest o osobiste zgłoszenie się do Komisariatu Policji w Andrychowie przy ul. Krakowskiej 108.

Sprawą zajmuje się dzielnicowy st. asp. Paweł Kliś tel. 662 285 987 lub 47 83 27 421.

- Uczciwemu znalazcy składamy wyrazy uznania oraz podziękowania za godną naśladowania postawę. Mamy wielka nadzieję, że Pana zachowanie i postawa będzie wzorem i motywatorem dla innych osób, które w podobnej sytuacji nie zawahają się i podejmą właściwą decyzję - informuje policja w komunikacie.

źródło: KPP Wadowice

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy