reklama
reklama

UWAGA! Wrócił Podhalanin. "Rozpędzony samochód prawie wjechał pod lokomotywę"

Na sygnale, Wiadomości, 24.06.2024 22:19, red
Niebezpieczna sytuacja na przejeździe kolejowym.
UWAGA! Wrócił Podhalanin.

Od kilku dni ponownie, przez całe wakacje, linią kolejową nr 117 przez Kęty, Andrychów, Wadowice, kursuje pociąg Intercity "Podhalanin" Zakopane - Szczecin.

Przykładowo, z Andrychowa „Podhalanin” odjeżdza do Zakopanego o godzinie 3:44. Natomiast pociąg do Szczecina melduje się na stacji Andrychów o godz. 21:56.

Pociąg nie zatrzymuje się na wszystkich stacjach. Trzeba, oczywiście, uważajać na przejazdach kolejowych. Zwłaszcza, tych niestrzeżonych. W poniedziałek (24.06) wieczorem doszło do niebezpiecznej sytuacji.

"Przed chwilą maszynista IC Podhalanin wdrożył hamowanie nagłe na niestrzeżonym przejedzie koło stacji w Andrychowie. Rozpędzony samochód prawie wjechał pod lokomotywę."

- informował mieszkaniec na facebookowej stronie "Linia kolejowa 117".


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy