reklama

Uwaga na przejeździe kolejowym na DK52

, Na sygnale, Wiadomości, 21.01.2023 11:11,
Nie działają rogatki.
Uwaga na przejeździe kolejowym na DK52
W sobotę (21.01) kierowcy powinny zachować szczególną ostrożność na przejedzie kolejowym na drodze krajowej nr 52 w Choczni k. Wadowic.

Nie działają tam rogatki. Cały czas migają czerwone światła.


foto: facebook / Patrole, Wypadki, Suszarki Wadowice/Kalwaria/Andrychów-Okolice

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Polityk, 21.01.2023 20:53

Och Marylo lędźwio mych boleści grzechu mój w myślach mi zieleń świći????

MaR, 21.01.2023 15:42

Jeżeli chcemy się wypowiadać publicznie, to trzeba to robić z poszanowaniem zasad języka polskiego. Widzę po drugim wpisie, że nadal jest z tym problem. A z tymi osobami psychicznymi, to radziłbym się hamować, bo można kogoś obrazić.

MaR, 21.01.2023 15:37

Jeżeli chcemy się wypowiadać publicznie, to trzeba to robić z poszanowaniem zasad języka polskiego. Widzę po drugim wpisie, że nadal jest z tym problem. A z tymi osobami psychicznymi, to radziłbym się hamować, bo można kogoś obrazić.

Polityk, 21.01.2023 14:33

O ktoś broni prymitywnych lokatorów a mieszkańcy Andrychowa nie chcemy żeby dobre mieszkania były rozdawane alkoholikom , osobom chorym psychicznie ,bądź korzystającym z usług tejże przychodni + szpitala na Dąbrowskiego w A- chowie chcemy żeby tam dostały mieszkania rodziny z dziećmi ale zdrowi w pełni na psychice a nie że ktoś chory będzie zatrówał spokój innym mieszkańcom mam nadzieję że Pan/Pani MaR jest w pełni przekonana że na ulicy Batorego w Andrychowie mieszkają lokatorzy w pełni zdrowi na umyśle i niezagrażający życia i spokoju innym lokatorom bo my mieszkańcy Andrychowa z rodzinami mamy całkiem inne przesłanki

MaR, 21.01.2023 14:17

Dobrze widzę, to są dwa zdania? Przed Szok kropka. O - wogule - nie wspomnę. A no tak, podpisane polityk. Może jakiś polonista się wypowie.

Polityk, 21.01.2023 12:24

Litości niech ktoś się zajmie Pilniejszym tematem np w Andrychowie na ul. Batorego - a przejściem na drugą stronę do tak zwanego bloku socjialnego gdzienie ma wogule przejścia z pasami dla pieszych mało tego tak przechodzą osoby z dziećmi małymi i nawet z wózkami Szok nikt się nie chce zatrzymać bo uważa że nie w ich interesie jest taki ustęp dodam że to jest skrzyżowanie otwarte ruchu samochodowego to tym bardziej niż kt się nie zatrzymuje mało tego jest tam remont białej drogi gdzie oznakowane słupki jeszcze bardziej uniemożliwiają dojście chodnikiem tak naprawdę też na ulicę tam nie ma żadnych pasów dla pieszych żadnego oznakowania - prędkości dosłownie wszystko w ślepa ruletke po co pasy po co kontrole w bloku socjialnym przecież oni nie muszą chodzić do pracy 500+ karmi + wydojone dochody z instytucji i nie tylko sciemnianiw na głowę że się nie nadaje do pracy ale tak kawka , papierosy kupione za 500+ i napoje alkoholowe to proszę na to mają my mieszkańcy Andrychowa wprost oczy przećieramy z tego co widzimy czy weźmie się ktoś za ten blok?