Utrudniania drogowe z powodu wyścigów kolarskich. Objazd przez Wadowice

, Na sygnale, Wiadomości, 07.08.2019 10:55, PG
W środę (07.08.) odbywa się V. etap 76.Tour de Pologne z Wieliczki do Bielska – Białej.
Utrudniania drogowe z powodu wyścigów kolarskich. Objazd przez Wadowice

Kolarze mają wystartować o godz. 12:45 z z Sierczy (gmina Wieliczka).


Sucha Beskidzka

Od godz. 13.15 do godz. 14.30 będzie całkowicie nieprzejezdna droga wojewódzka 956 w kierunku od Krakowa do Zembrzyc. Wszystkie samochody będą kierowane na objazd do miejscowości Zembrzyce, Budzów, Bieńkówka, Palcza przez miejscowość Wadowice.

Również w tych godzinach będzie utrudniony dojazd do miejscowości Tarnawa Dolna, Śleszowice, Tarnawa Górna, Krzeszów, Kuków, Lachowice i Hucisko.

W związku z powyższym prosimy, aby kierujący, którzy kończą pracę w tych godzinach, zagospodarowali sobie ten czas w Suchej Beskidzkiej lub udający się do pracy wyjechali wcześniej.

Utrudnienia wystąpią również 17 sierpnia br. w sobotę – jak corocznie - podczas wyścigu kolarskiego o Memoriał Henryka Łasaka na trasie Sucha Beskidzka – Zembrzyce – Tarnawa Dolna – Krzeszów – Kuków – Stryszawa, w godzinach od 12.00 do 16.30.

Za powstałe utrudnienia przepraszają Organizatorzy.


Bielsko-Biała

Trasa głównego przejazdu wraz z drogami dochodzącymi zostaną trwale wyłączone z ruchu kołowego od ok. godziny 14:20 do godziny 17:00 z zastrzeżeniem, że ruch będzie sukcesywnie przywracany po przejeździe kolumny wyścigu.

Trasa głównego przejazdu V etapu na terenie Bielska-Białej przebiega ulicami:

- Górska (od strony Przełęczy Przegibek), Żywiecka, Przędzalnicza, Ks. Kusia, Partyzantów (od Bystrzańskiej do Bora Komorowskiego), Al. Andersa (od Partyzantów do ul. Kolistej), Al. Armii Krajowej, Karbowa, Kolista, Gościnna.

Utrudnienia w ruchu będą także spowodowane Sport Mini Tour de Pologne oraz Sport Mini Tour de Pologne Cup. Z tego powodu w Bielsku-Białej od godziny 11:00 z ruchu zostaną wyłączone ulice: Al. Armii Krajowej (od ul. Gościnnej), Karbowa, Kolista (pomiędzy Karbową a Gościnną) oraz Gościnna.

Ze względu na konieczność zapewnienia bezpieczeństwa obsłudze wyścigu oraz kierowcom poruszającym się ulicami Bielska-Białej, dodatkowo wprowadzone zostaną ograniczenia w ruchu na Al. Armii Krajowej w dniu 7 sierpnia 2019 r.:

- odcinek od skrzyżowania z ul. św. Andrzeja Boboli do ul. Gościnnej w godzinach 4:30 – 6:00 – całkowite zamknięcie,

- od ul. Gościnnej do ul. Karbowej w godzinach 4:30 – 22:00 – całkowite zamknięcie.

Policja zwraca się prośbą do wszystkich osób, które chcą przemieszczać się po terenie miasta Bielsko-Biała swoimi pojazdami, w trakcie trwania wyścigu kolarskiego, aby korzystali z zewnętrznych obwodnic miasta – drogi S-1 i S-52. Prosimy o omijanie ulic na trasie wyścigu i przyległych.


źródło: KPP Sucha Beskidzka

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy