Usłyszeli zarzuty za pobicie przed barem

, Na sygnale, Wiadomości, 26.04.2018 14:10, red
Usłyszeli zarzuty za pobicie przed barem
Dwóch mieszkańców Skawicy (powiat suski) usłyszało zarzut pobicia mieszkańca Zawoi.

Jak ustaliła policja, mężczyźni przed jednym z lokali w Zawoi "działając wspólnie i w porozumieniu", bili pięściami i kopali po całym ciele zawojanina, czym narazili go na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia. Poszkodowany z poważnymi obrażeniami głowy trafił do szpitala. Świadkowie powiadamiając Policję podali jakim pojazdem sprawcy oddalili się z miejsca.

Policjanci, w wyniku pościgu, zatrzymali na terenie Zawoi samochód, a w nim czterech mężczyzn, mieszkańców pobliskiej miejscowości. Wszyscy zostali zatrzymani, gdyż żaden nie przyznawał się do pobicia. W wyniku dalszych czynności policjanci ustalili, że spośród czterech zatrzymanych mężczyzn tylko jeden brał udział w pobiciu i to on usłyszał zarzut. Natomiast drugi ze sprawców, który oddalił się z miejsca pieszo, zdążył wyjechać za granicę Polski. Po kilku dniach sam zgłosił się do komisariatu i przyznał do pobicia.

Sprawcom może grozić kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.


źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy