reklama

Uratowano pacjentkę, która weszła na dach szpitala

, Na sygnale, Wiadomości, 07.09.2018 07:30, red
Nietypowa akcja służb ratowniczych.
Uratowano pacjentkę, która weszła na dach szpitala
Do nietypowej sytuacji doszło w piątek (7.09) ok. 7 rano w szpitalu w Wadowicach. Na dachu szpitala znalazła się jedna z pacjentek z I oddziału wewnętrznego.

Nie wiadomo dokładnie, jakie miała zamiary. Przypuszczano, że złe, dlatego wezwano służby ratownicze - strażaków, policję, zespół ratownictwa medycznego.

Ostatecznie całe zdarzenie ma szczęśliwy finał. - Policjantom udało się przejąć przebywającą na dachu pacjentkę - informuje nas oficer dyżurny w PSP w Wadowicach.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

starymoher, 07.09.2018 06:58

Byłem mimowolnym swiatkiem Wielkie brawa dla negocjatora i policjanta którzy uratowali kobiecie życie. A swoja drogą jakim cudem MN o tym już pisze jak służby się jeszcze nie pozbieraly?