reklama

Ukradła, oddała, ale konsekwencji nie uniknie. Finał kradzieży w sklepie w galerii

, Na sygnale, Wiadomości, 08.08.2022 14:00,
Andrychowscy kryminalni przedstawili zarzut kradzieży 27-latce, która w kwietniu br. ukradła odzież w sklepie na terenie Galerii Andrychów.
Ukradła, oddała, ale konsekwencji nie uniknie. Finał kradzieży w sklepie w galerii
Jak informuje policja, pod koniec kwietnia w jednej z placówek handlowych na terenie Andrychowa, została skradziona odzież o wartości 1100 złotych. Z nagrania monitoringu znajdującego się w sklepie wynikało, że osobą odpowiedzialną za kradzież jest kobieta, która tego samego dnia była na zakupach w tym sklepie.

Kobieta w przymierzalni zdjęła zabezpieczenia z ubrań, które następnie włożyła do torby, a zabezpieczające klipsy schowała w jednej z kurtek na terenie sklepu i opuściła placówkę handlową. Personel sklepu o zaistniałym fakcie powiadomił Komisariat Policji w Andrychowie, a także lokalne media. Jednocześnie zwrócił się do nich z prośbą o publikację wiadomości dla kobiety, że jeśli nie odda ubrań, to jej wizerunek zostanie upubliczniony.Jak się okazało, następnego dnia odpowiedzialna za kradzież kobieta, za pośrednictwem osoby trzeciej, zwróciła skradzioną odzież wraz z dołączoną kartką z przeprosinami. Ubrania nie były uszkodzone i wróciły na półki sklepowe.

- Sprawczyni przestępstwa myśląc, że sprawa została zakończona, nie spodziewała się, że policjanci z Wydziału Kryminalnego w Andrychowie nadal prowadzą czynności zmierzające do ustalenia jej tożsamości. 1 sierpnia br. kobieta została ustalona, a następnie przedstawiono jej zarzut kradzieży, do którego się przyznała. 27-letniej mieszkance gminy Andrychów grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat - informuje as. Agnieszka Petek, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

źródło: KPP Wadowice

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy