U mieszkańca powiatu wadowickiego nie potwierdzono koronawirusa

, Na sygnale, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 13.03.2020 07:30, red
Znane są już wyniki badań.
U mieszkańca powiatu wadowickiego nie potwierdzono koronawirusa
Mieszkaniec gminy Brzeźnica, który w środę został przewieziony do szpitala z podejrzeniem koronawirusa nie jest zarażony tym wirusem. Potwierdziły to wykonane testy.

Mężczyzna zaobserwował u siebie objawy grypowe, a ponieważ wrócił niedawno z Włoch podejrzewał, że może mieć koronawirusa. Karetką został przewieziony do szpitala.

Jak się dowiadujemy, badania na obecność koronawirusa wykonywane są wobec mieszkańca Rzyk, który również wrócił niedawno z Włoch.

Również z podejrzeniem koronawirusa do szpitalu w Oświęcimiu trafił mężczyzna, który wrócił niedawno z zagranicy. Ma zapalenie płuc. U niego wykluczono obecność tego wirusa.

Do czwartku (12.03) w powiecie wadowickim kwarantanną objęto 5 osób, natomiast w sumie w Małopolsce w szpitalach z podejrzeniem koronawirusa przebywa 5 osób. U jednej stwierdzono tego wirusa.Sytuacja w Małopolsce na poniższych grafikach.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy