reklama

Tymczasowy areszt za kradzież rozbójniczą

, Na sygnale, Wiadomości, 25.05.2020 11:49,
Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach zatrzymali mężczyznę, który dokonał kradzieży rozbójniczej w jednym z wadowickich sklepów.
Tymczasowy areszt za kradzież rozbójniczą
Jak informuje policja, do zdarzenia doszło w połowie maja w jednej z placówek handlowych na terenie Wadowic. Pracownik ochrony usiłował zatrzymać jednego z klientów podejrzewając, że ten chwilę wcześniej dokonał kradzieży.

- Podejrzewany mężczyzna nie dał się jednak zatrzymać. Stał się agresywny wobec ochroniarza i używając wobec niego przemocy, wyrwał się i uciekł. Pracownik ochrony w wyniku upadku doznał urazu głowy i został przetransportowany do szpitala, gdzie przebywa do chwili obecnej. Tą sprawą zajęli się kryminalni, którzy ustalili tożsamość sprawcy i zatrzymali go na terenie miasta. Jak się okazało mężczyzna ukradł ze sklepu dezodoranty o wartości ponad 90 złotych. Wadowiczanin, dobrze znany policjantom, usłyszał zarzut kradzieży rozbójniczej, do którego się przyznał - informuje Agnieszka Petek, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

22 maja br. Sąd Rejonowy w Wadowicach zastosował wobec 29-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Mężczyźnie grozi do 10 lat więzienia.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy