reklama

Tym razem złodziej rowerów zatrzymany

, Na sygnale, Wiadomości, 11.06.2021 12:12,
Na posesji 28-latka znaleziono dwa skradzione rowery.
Tym razem złodziej rowerów zatrzymany

W niedzielę (6.06) policjanci z komendy w Suchej Beskidzkiej otrzymali informację o kradzieży roweru o wartości 600 zł. Do kradzieży miało dojść poprzedniej nocy, z klatki schodowej prywatnej posesji.

Funkcjonariusze sprawdzali różne ślady i informacje mogące naprowadzić ich na sprawcę. We wtorek, po południu (8.06) policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej zatrzymali 28-letniego mieszkańca powiatu suskiego.

Na jego posesji policjanci znaleźli skradziony rower. W trakcie czynności policjanci ustalili, że kilka dni wcześniej, ten sam mężczyzna dokonał kradzieży jeszcze innego roweru o wartości ponad 1300 zł, który również był pozostawiony na klatce schodowej. 28-latek usłyszał dwa zarzuty i za popełnione przestępstwa grozi mu kara nawet 5 lat więzienia.

- Przypominamy, o stosowaniu zabezpieczeń bez względu na miejsce i czas, na jaki pozostawiany jest rower. Nawet najprostsze zabezpieczenie to dodatkowy czas, jaki musi poświęcić złodziej. Zwiększa to jednak prawdopodobieństwo zauważenia go przez inne osoby. Zawsze trzeba przypinać rower do przytwierdzonego, nieruchomego obiektu, np. stojaka przytwierdzonego do ziemi. Warto pamiętać, że to okazja czyni złodzieja - informują policjanci.

źródło: KPP Sucha Beskidzka

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy