reklama

Tunel zamknięto, bo pijany kierowca zawrócił i jechał pod prąd

Na sygnale, Wiadomości, 26.02.2023 12:50, eł
Na koniec spowodował kolizję.
Tunel zamknięto, bo pijany kierowca zawrócił i jechał pod prąd

Na dobrych kilkadziesiąt minut w sobotę (26 lutego) późnym wieczorem w tunelu drogowym w Naprawie (powiat suski) zamknięty został pas ruchu kierunku Krakowa. Jak się okazuje, narozrabiał tam pijany kierowca.

57-letni mieszkaniec powiatu krakowskiego za kierownicą BMW miał zamiar jechać w kierunku Zakopanego, ale w trudny do wyjaśnienia sposób znalazł się na pasie ruchu w przeciwną stronę. Gdy był w tunelu, postanowił zawrócić i faktycznie udało mu się to zrobić. Niezrażony tym, że porusza się pod prąd, jechał przed siebie. Nie było to łatwe, ale przez chwilę jakoś mu się to udawało. Dopiero przy wyjeździe z tunelu spowodował kolizję. Uderzył jednak w szlaban, a nie w inny samochód. Gdy na miejscu zdarzenia zjawiła się policja, okazało się, że mężczyzna miał 2,5 promila alkoholu w organizmie!

To nie był pierwszy przypadek jazdy pod prąd w tunelu w Naprawie. Poprzedni zdarzył się w styczniu, o czym wówczas pisaliśmy.


Foto: GDDKiA (zdjęcie poglądowe)

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy