Trzy miesiące aresztu dla zatrzymanego w okolicach Andrychowa kierowcy porsche

, Na sygnale, Wiadomości, 31.07.2019 15:35, red
Mężczyzna ma też prawdopodobnie coś innego na sumieniu...
Trzy miesiące aresztu dla zatrzymanego w okolicach Andrychowa kierowcy porsche
O tym bulwersującym zdarzeniu informowały ostatnio wszystkie media. Do ataku na 30-letnią pieszą doszło kilka dni temu w Lesznie, gdzie na jednej z ulic kierowca czarnego porsche panamera wysiadł z auta i uderzył w twarz kobietę przechodzącą po pasach. Po chwili próbował ją przejechać. Kierowca uciekł. Wszystko zostalo nagrane na monitoringu


W poniedziałek (29.07) mężczyzna został zatrzymany w okolicach Andrychowa. To 35-latek z Leszna. Nie jest on właścicielem samochodu, ale to on zaatakował kobietę.

Mężczyźnie przedstawiono zarzuty: znieważenia pokrzywdzonej, spowodowania obrażeń ciała poniżej 7 dni, oraz zarzut zmuszenia do określonego zachowania się i narażenia na niebezpieczeństwo poprzez zepchnięcie tej kobiety z drogi samochodem.

Prokuratura zakwalifikowała to jako czyn chuligański i wystąpiła do sądu z wnioskiem o trzymiesięczny areszt dla 35-latka. Sąd przychylił się do tego wniosku. Mężczyzna już trafił za kraty. Przyznał się do winy, wyraził skruchę, ale twierdził, że został sprowokowany.

Przy okazji okazało się, że mężczyzna ma też prawdopodobnie coś innego na sumieniu. Prokuratura w Środzie Wielkopolskiej prowadzi postępowanie w sprawie usiłowania wymuszenia rozbójniczego: od pokrzywdzonego sprawca żądał 100 tys. zł grożąc mu zamachem na jego życie lub mienie.

Całe zdarzenie na ulicy w Lesznie zostało nagrane przez monitoring. Tak to wyglądało

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Jepetto, 31.07.2019 16:17

Doszlifuje tzw. kacap umiejętności w areszcie, a później wypuszczą bo przecież nic się nie stało.