reklama

Trzy kolizje, policja poszukuje świadków

, Na sygnale, Wiadomości, 06.11.2018 11:11, red
Jedna osoba została poszkodowana.
Trzy kolizje, policja poszukuje świadków
Jak informuje policja, w poniedziałek (5 listopada) o godzinie 16.30 w Kętach na skrzyżowaniu ulic Kantego z ulicą Ogrodową doszło do zdarzenia drogowego. Jak wstępnie ustalili policjanci 27 - letni mieszkaniec Gminy Kęty jadąc motocyklem marki Honda, aby uniknąć zderzenia ze skręcającym w lewo samochodem marki Renault Megane, w sposób kontrolowany „położył” motor na jezdni. W wyniku tego doznał jedynie stłuczeń.

Policjanci chcąc wyjaśnić szczegóły zdarzenia apelują do kierowcy czerwonego renault megane o zgłoszenie się do Komisariatu Policji w Kętach. Funkcjonariusze proszą również o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji w Kętach, świadków zdarzenia.

Również w poniedziałek o godzinie 11.40 w Bielanach na ulicy Piastowskiej doszło do kolizji drogowej. Jak wstępnie ustalili policjanci mieszkanka Gminy Kęty kierując samochodem marki Fiat Stilo podczas skrętu w lewo nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu w wyniku czego zderzyła się z samochodem marki Peugeot, którym kierowała mieszkanka Nowej Wsi. W wyniku kolizji żadna z kierujących nie doznała obrażeń ciała, uszkodzeniu natomiast uległy pojazdy oraz słup oświetleniowy.

Inna kolizja miała miejsce w poniedziałek o godzinie 17.40 w Nowej Wsi na ulicy Oświęcimskiej doszło do kolizji drogowej. Jak wstępnie ustalili policjanci mieszkaniec Gminy Kęty, kierując samochodem marki Fiat Bravo zjechał na przeciwległy pas jezdni , gdzie bocznie zderzył się z samochodem ciężarowym marki MAN, którym kierował mieszkaniec województwa podkarpackiego. W wyniku zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń ciała.


źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy