Trzecia kolizja w tym roku, w tym samym miejscu [FOTO]

, Na sygnale, Wiadomości, 29.11.2019 12:25, PG
Feralne miejsce.
Trzecia kolizja w tym roku, w tym samym miejscu [FOTO]

W piątek (29.11.) po godz. 11:00 w Sułkowicach na ul. Wspólnej doszło do zdarzenia drogowego. Kierowca seata ibizy wjechał do rowu i uszkodził ogrodzenie posesji. Na miejscu interweniuje policja.

Ze wstępnych informacji wynika, że kierowca uciekł z miejsca zdarzenia.

Dodajmy, że dokładnie w tym samym miejscu, w lutym tego roku, samochód śmiertelnie potrącił pieszego a we wrześniu samochód wypadł tam z drogi i jazdę zakończył na ogrodzeniu i garażu.

Okoliczni mieszkańcy starają się o odpowiednie oznakowanie w kwestii ograniczenia prędkości i uregulowanie pobocza, gdyż kierowcy jeżdżą tam z zawrotną prędkością! Nie bacząc na bezpieczeństwo pieszych. Sprawa została zgłoszona do Starostwa Wadowickiego, gdyż droga jest powiatowa.
foto: Czytelnik


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]l

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

matek81, 29.11.2019 14:21

nie feralne miejsce tylko idiota/ka za kierownicą, złapać i chłosta