Trzech poszukiwanych zatrzymanych, w tym mieszkaniec Kęt

, Na sygnale, Wiadomości, 21.03.2019 10:15, PG
Kęczanin był poszukiwany za przestępstwa narkotykowe.
Trzech poszukiwanych zatrzymanych, w tym mieszkaniec Kęt

W środę (20.03.) na terenie powiatu oświęcimskiego policjanci zatrzymali trzech poszukiwanych mężczyzn. Dwóch było poszukiwanych przez Sąd Rejonowy w Oświęcimiu natomiast jeden był poszukiwany przez Prokuraturę Rejonową w Oświęcimiu.

Do zatrzymania pierwszego z mężczyzn doszło o godzinie 11.30 w jednym z mieszkań Osiedla Zasole, gdzie przed wymiarem sprawiedliwości ukrywał się 25 – letniego mieszkaniec Oświęcimia. Mężczyzna był poszukiwany przez oświęcimską prokuraturę do sprawy niealimentacji.

O godzinie 15.00 w Kętach na Osiedlu Wyszyńskiego policjanci zatrzymali kolejnego poszukiwanego. 40 – letni mieszkaniec Kęt był poszukiwany przez oświęcimski sąd celem odbycia kary jednego roku pozbawienia wolności za przestępstwa narkotykowe.

O godzinie 16.15 w Brzeszczach na ulicy Ofiar Oświęcimia policjanci zauważyli, a następnie zatrzymali poszukiwanego 46 – letniego mężczyznę bez stałego miejsca zamieszkania. Był on poszukiwanego przez sąd celem odbycia kary dwóch miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwo niealimentacji.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy