Trzech kolejnych piratów drogowych straciło prawo jazdy

, Na sygnale, Wiadomości, 05.08.2020 15:30,
W czasie ostatniego weekendu policjanci z suskiej drogówki zatrzymali prawa jazdy kolejnym trzem nieodpowiedzialnym kierującym, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym.
Trzech kolejnych piratów drogowych straciło prawo jazdy

Do pierwszego zdarzenia doszło w piątkowy wieczór (31.07.) przed godziną 21:00 w miejscowości Sucha Beskidzka na ul. Role, policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 22-letniego kierowcę Volkswagena. Policyjny miernik prędkości wskazał 110 km/h, przy dopuszczalnej prędkości 50 km/h.

Następnego dnia mundurowi zatrzymali kolejnego pirata drogowego, tym razem na drodze krajowej w Naprawie. 31-letni mieszkaniec powiatu żywieckiego poruszał się samochodem marki Seat z prędkością 102 km/h w miejscu, gdzie również obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h.

Trzeci z kierowców został zatrzymany do kontroli w Kojszówce również na drodze krajowej. 25-letni mieszkaniec powiatu suskiego, kierując samochodem m-ki Audi, przekroczył dozwolona prędkość w terenie zabudowanym 106/50 km/h.

Wszyscy kierowcy w związku z popełnionymi wykroczeniami zostali ukarani mandatami oraz punktami karnymi, a także zostały im zatrzymane prawa jazdy, które będą mogli odzyskać dopiero za trzy miesiące.

- Pamiętajmy, że nie zawsze konsekwencje „łamania” przepisów ruchu drogowego ponoszą ich sprawcy. W wielu przypadkach za te błędy „płacą” także inni uczestnicy ruchu drogowego. Nie ryzykuj! Zdejmij nogę z gazu! - podkreślają policjanci.

źródło: KPP Sucha Beskidzka

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy