Trwają poszukiwania 29-letniego Kamila [AKTUALIZACJA]

, Na sygnale, Wiadomości, 13.05.2019 09:35,
Trwają poszukiwania 29-letniego Kamila [AKTUALIZACJA]
AKTUALIZACJA
Przez kilkanaście w poszukiwaniach uczestniczyło ponad 150 osób. Akcja została zakończona.

W poniedziałek rano ciało 29-letniego Kamila wydobyto z Jeziora Międzybrodzkiego. Znajdowało się blisko brzegu.
- W sprawie prowadzone będzie postępowanie, w toku którego policjanci ustalać będą szczegółowe przyczyny oraz okoliczności tego tragicznego zdarzenia - informuje żywiecka policja.

xxx

29-letni Kamil Kiszka z Targanic ostatnio widziany był o godz. 1:30 w sobotę (12.05) w domku letniskowym w Międzybrodziu Żywieckim (ul. Isepnicka 1).

Przebywał tam w towarzystwie znajomych na wieczorze kawalerskim. Oddalił się z miejsca imprezy w stanie upojenia alkoholowego. Nie dotarł do miejsca zamieszkania. Targanice koło Andrychowa. Proszę o wszelkie informacje! Numer tel. 888 781 029 - apeluje rodzina zaginionego

Od tej pory z Kamilem nie ma żadnego kontaktu. Ubrany był w ciemnogranatowe spodnie, ciemne buty typu sportowego, w sportową bluzę i sportową koszulkę.

Rodzina prosi o pomoc w poszukiwania Kamila. O zaginięciu poinformowana została również policja.

W niedzielę wieczorem poszukiwania zostały podjęte w Międzybrodziu Żywieckim, o czym informują tamtejsi strażacy. Działania prowadzone są na jeziorze w górach i okolicy.

Wieczorem podobne poszukiwania prowadzone są również w Targanicach.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Keson, 13.05.2019 16:26

No i popływał chłopak, szkoda taki młody :(