reklama

Trudny poranek na drogach, trochę nasypało [FOTO]

, Na sygnale, Wiadomości, 14.04.2021 05:35, NEWSY CZYTELNIKÓW
Zima zaatakowała z całą mocą.
Trudny poranek na drogach, trochę nasypało [FOTO]

Zgodnie z zapowiedziami synoptyków przez całą noc padał śnieg i to bardzo intensywnie. Jak informują nas czytelnicy, wcześnie w środę wcześnie rano zwłaszcza w rejonach podgórskich drogi są totalnie zasypane, a mamy przecież 14 kwietnia.

Kto więc zmienił już opony na letnie, najlepiej nich nie jedzie. Rano temperatura jest w okolicach 0 st. C, więc śnieg szybko topnieje, ale opady zapowiadane są również w najbliższych dniach.

Na wielu drogach sytuacjach jest fatalna:
- Roczyny, ul Wiedeńska dzisiaj około 6. Droga tragiczna. Podjazd pod górkę wręcz niemożliwy. Auta zawracały w połowie i jechały na inny podjazd - informuje nas mieszkanka.

Na nagraniu sytuacja na drodze Roczyny - Andrychów ok. piątej rano.

foto/ video: nadesłane

Kiedy wy śpicie my pracujemy ???? Aktualnie w miejscowości Wysoka wyciągamy z rowu BMW ????

Opublikowany przez Laweta Wadowice Wtorek, 13 kwietnia 2021

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Zefko, 14.04.2021 23:46

I nie wygląda na to żeby to się w najbliższych latach zmieniło.

oshin22, 14.04.2021 08:26

Oczywiście całe to "konsorcjum odśnieżeniowe" z ZGK na czele - znowu zostało zaskoczone przez zimę - chociaż prognozy od tygodnia mówiły, że będzie śnieg. Najgorzej utrzymane drogi w regionie - wystarczyło wyjechać do Choczni i już było duuuuuużo lepiej. Andrychów - miasto utkane z olewania i niekompetencji.