reklama

Trudne warunki na drogach. W nocy dachował samochód [AKTUALIZACJA]

, Na sygnale, Wiadomości, 10.12.2020 08:50,
Policja ustala dokładne przyczyny tego zdarzenia.
Trudne warunki na drogach. W nocy dachował samochód [AKTUALIZACJA]
W środę (9.12) po godzinie 23:00 służby ratownicze interweniowały w Zatorze w okolicy skrzyżowania na Laskową.


W przydrożnym rowie dachował tam samochód osobowy.

Wyglądało to bardzo groźnie.

Policjanci ustalili, że 19 – letnia mieszkanka powiatu wadowickiego, kierując samochodem marki VW Golf, na łuku drogi, podczas hamowania straciła panowanie nad pojazdem, a następnie zjechała z jedni i dachowała w przydrożnym rowie. W wyniku zdarzenia ani kierująca, ani jej rówieśniczka, która była pasażerką nie doznały żadnych obrażeń ciała.

Sprawczyni kolizji, która prawo jazdy posiada od roku, została ukarana mandatem i punktami karnymi.

Policjanci apelują o ostrożniejszą jazdę i dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Jest ślisko, na dodatek w czwartek rano w wielu rejonach zaczął padać śnieg.


- Prognozuje się miejscami wystąpienie słabych opadów marznącego deszczu oraz mżawki powodujących gołoledź - ostrzegają z kolei synoptycy.

foto: oswiecim112.pl

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy