Trochę powiało, kilka samochodów uszkodzonych

, Na sygnale, Wiadomości, 09.12.2019 08:40, red
Niedzielne, bardzo silne podmuchy wiatru, nie spowodowały na szczęście większych strat, ale kilku kierowców ma teraz kłopot.
Trochę powiało, kilka samochodów uszkodzonych
W niedzielę (8.12) wieczorem w rejonie restauracji Adria gałęzie spadły na stojące na parkingu samochody. Przy ulicy Lenartowicza wiatr poprzestawiał kontenery na śmieci. W rejonie marketów Kaufland i Biedronka po ulicach... jeździły wózki zakupowe.

- Takie rzeczy tylko przy bloku Lenartowicza 8 może ktoś w końcu zrobi porządek z tymi koszami, bo przy większym wietrze kosze lądują na samochodach nagminnie - pisze do nas mieszkaniec i przesyła zdjęcie.

Na Lenartowicza, na jednokierunkowej, wszędzie fruwały śmieci. Wszystko dlatego, że firma remontująca jeden z lokali, zapewniała je odpowiednio zabezpieczyć.

Z kolei w Rzykach,. jak informują nas mieszkańcy, od niedzieli od godzin popołudniowych nie ma prądu.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy