Traktorzysta z cofniętymi uprawnieniami, a traktor bez rejestracji i ubezpieczenia

, Na sygnale, Wiadomości, 10.10.2019 11:00,
Mężczyźnie grozi do 3 lat więzienia.
Traktorzysta z cofniętymi uprawnieniami, a traktor bez rejestracji i ubezpieczenia

W środę (9.10) policjanci z oświęcimskiej drogówki zatrzymali traktorzystę z cofniętymi uprawnieniami do kierowania. Traktor, którym kierował nie był zarejestrowany i nie posiadał również obowiązkowego ubezpieczenia.

Do zdarzenia doszło w Osieku, gdzie policjanci pilnowali bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Tuż przed godziną 16.00 na ulicy Głównej do kontroli drogowej zatrzymali ciągnik rolniczy nie posiadający tablic rejestracyjnych. Za jego kierownicą siedział 57 – letni mieszkaniec Osieka, który jak się okazało miał cofnięte uprawnienia do kierowania. Dodatkowo policjanci ujawnili, że pojazd nie posiada obowiązkowego ubezpieczenia.


- Za kierowanie pojazdem pomimo cofniętych uprawnień do kierowania grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Natomiast za brak ubezpieczenia oraz rejestracji pojazdu grożą wysokie kary finansowe - informuje policja.

źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

zorro, 10.10.2019 12:24

Nic mu nie grozi !!!! Najsztubowi nic nie zrobili a potrącił staruszkę na pasach