reklama

Traktor nie przetrwał zderzenia [AKTUALIZACJA]

Na sygnale, Wiadomości, 10.05.2022 13:42, eł
Wyglądało to groźnie.
Traktor nie przetrwał zderzenia [AKTUALIZACJA]

Do poważnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło dzisiaj (10 maja) wczesnym popołudniem w Bystrej Podhalańskiej koło Jordanowa. Na drodze powiatowej stuknął się tam samochód osobowy z ciągnikiem rolniczym.

Mężczyzna za kierownicą traktora marki ursus nie zauważył wyprzedzającego go fiata i skręcił w lewo. Kierowca osobówki prawidłowo wykonywał manewr wyprzedzenia, ale nie miał szans, by uniknąć kolizji. Gdy zobaczył, że ciągnik skręca, było już za późno, by zareagować.

Na szczęście nikomu nic się nie stało, pomimo że traktor praktycznie się rozpadł... Kolizja spowodowała jednak spore utrudnienia na drodze. Wprowadzono tam ruch wahadłowy.


Foto: Małopolska Alarmowo

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy