reklama

Tragiczny wypadek. Potrącenie przez pociąg [FOTO] [AKTUALIZACJA]

Na sygnale, Wiadomości, 05.01.2023 12:48,
Do tragicznego wypadku doszło w czwartek rano na linii kolejowej nr 117.
Tragiczny wypadek. Potrącenie przez pociąg [FOTO] [AKTUALIZACJA]
W czwartek (5.01) około 8:30 rano do wypadku doszło w Kętach na torach w rejonie ulicy Żwirki i Wigury. Pociąg osobowy jadący w kierunku Bielska-Białej potrącił tam nastolatkę. Na miejsce wezwano służby ratownicze.

Niestety, poszkodowanej osoby nie udało się uratować.Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają okoliczności w jakich doszło do tego wypadku. Na razie policja informuje, że dziewczyna z nieznanych przyczyn znalazła się na torowisku.

Po południu poinformowano, że w wypadku zginęła 14 – letnia mieszkanka powiatu oświęcimskiego - uczennica jednej ze szkół ponadpodstawowych w powiecie oświęcimskim.

- W trakcie prowadzonego śledztwa zostaną wyjaśnione okoliczności tego tragicznego wypadku kolejowego - informuje Małgorzata Jurecka, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Po godzinie 11:00 ruch pociągów został wznowiony.foto: KPP Oświęcim

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy