reklama

Tragiczny weekend na drogach powiatu

, Na sygnale, Wiadomości, 22.03.2021 17:25, PG
Pierwsze dni wiosny powitały kierowców oblodzeniem jezdni. W weekend doszło do wielu kolizji, w tym wypadku śmiertelnego.
Tragiczny weekend na drogach powiatu

W sobotę (20.03.) po godz. 06:00 rano a ul. Lenartowicza w Andrychowie kierujący nissanem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego doprowadził do zderzenia z samochodem marki ford modeno, którego kierowca wykonywał manewr parkowania. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

W południe w Stanisławiu Górnym doszło do zderzenia samochodu z sarną.

Z kolei około godz. 13:00 w miejscowości Bugaj (gmina Kalwaria Zebrzyd.) nieustalony kierowca staranował trzy bariery ochronne, po tym jak z niewiadomych przyczyn zjechał z jezdni.

Popołudniu w tragicznym wypadku w Przytkowicach zginął mężczyzna.

Śledztwo w tej sprawie prowadzi prokuratura i policja.

Опубликовано MamNewsa.pl Понедельник, 22 марта 2021 г.

Natomiast w niedzielę (21.03.) około godz. 18:00 na ul. Zbójeckiej w Gierałtowicach kierujący samochodem marki kia nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i na łuku drogi zjechał z jezdni i najechał na ogrodzenie jednej z posesji. Kierowca był nietrzeźwy. Przeprowadzane badanie wykazało ponad 1,3 promile alkoholu. Kierowcy grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

Uwaga. Na drogach ślisko. https://www.mamnewsa.pl/wiadomosci/na-drodze-w-gieraltowicach-samochod-wjechal-w-ogrodzenie

Опубликовано MamNewsa.pl Воскресенье, 21 марта 2021 г.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy