reklama
reklama

Tragiczny finał upadku z okna

Na sygnale, Wiadomości, 04.06.2024 10:26, eł

Zmarła młoda kobieta, która spadła z czwartego piętra bloku.

Tragiczny finał upadku z okna

Jak już informowaliśmy, w niedzielną noc (2 czerwca) z okna mieszkania na czwartym piętrze przy ulicy Daszyńskiego w Andrychowie wypadła młoda, dwudziestoletnia kobieta. Nieoficjalnie wiadomo, że runęła na rosnące przed blokiem krzewy, po czym osunęła się na ziemię. Jednak zarośla nie wystarczyły, by zamortyzować upadek. Kobieta doznała bardzo poważnych obrażeń i w stanie ciężkim trafiła do szpitala.

Niestety, nie udało się uratować jej życia. W poniedziałek (3 czerwca) po południu dwudziestolatka zmarła w szpitalu, pozostawiając rodzinę w głębokiej rozpaczy. Andrychowska policja pod nadzorem prokuratury prowadzi postępowanie, by ustalić, jakie wydarzenia doprowadziły do jej śmierci.

- Są przesłuchiwani świadkowie, wykonywane oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczamy wszelkie możliwe ślady, ustalamy wszystkie okoliczności. To wymaga czasu. Takie postępowanie na pewno nie będzie przeprowadzone w ciągu jednego czy dwóch dni – mówi p.f. prokurator rejonowej w Wadowicach Dagmara Jędryszczak-Filek.

Foto i wideo: WB

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy