reklama

Tragiczny finał poszukiwań zaginionej Kseni

Na sygnale, Wiadomości, 23.04.2021 13:15, red
Zwłoki znalezione w rzece Sole zostały zidentyfikowane na podstawie profilu DNA
Tragiczny finał poszukiwań zaginionej Kseni
41-letnia Ksenia, mieszkanka Kęt wyszła z domu rano 13 lutego tego roku. Nie zabrała telefonu, ani dokumentów. Od tej pory trwały jej poszukiwania. Kilkanaście dni temu jeden z mieszkańców zauważył nad Sołą w Oświęcimiu zwłoki nieznanej osoby. Ponieważ nie było możliwości bezpośredniej identyfikacji, śledczy zlecili badania DNA, których wynik właśnie poznaliśmy.

- Informuję, że na podstawie wyników badań profilu DNA, przeprowadzonych przez biegłych z Zakładu Medycyny Sądowej UJ CM w Krakowie, określone zostało, że zwłoki znalezione w dniu 9 kwietnia br. w zakolu rzeki Soły w Oświęcimiu, należą do poszukiwanej zaginionej 41- letniej mieszkanki Kęt. Kobieta była poszukiwana jako zaginiona od 13.02.br. W związku z powyższym poszukiwania zostają zakończone - poinformowała w piątek (23.04) rzecznik oświęcimskiej policji Małgorzata Jurecka.

Za pośrednictwem mamNewsa.pl rodzina bardzo dziękuje wszystkim zaangażowanym osobom za pomoc i wsparcie.

Nie żyje Ksenia Wysogląd

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

ѕzαℓσиу ∂ιαвєłєк.! , 24.04.2021 11:10

A pisałem, że to może być poszukiwana w Kętach jak znaleźli zwłoki w Oświęcimiu. Szkoda bo to smutne dni dla rodziny.