reklama

Tragiczna śmierć 68-latka

, Na sygnale, Wiadomości, 20.01.2021 08:45, PG
Mężczyzna najprawdopodobniej zatruł się dymem z palących się kontenerów na odpady.
Tragiczna śmierć 68-latka

Policjanci z Komisariatu Policji w Zatorze pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Oświęcimiu wyjaśniają okoliczności w jakich doszło do śmierci 68 – letniego mieszkańca Piotrowic. Mężczyzna najprawdopodobniej zatruł się dymem z palących się kontenerów na odpady.

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło dziś w nocy z wtorku na środę (19-20.01.). Tuż po godzinie 02.00 służby ratunkowe zostały zaalarmowane o dymie wydobywającym się z jednego z budynków gospodarczych w Piotrowicach. Dym zauważył mieszkaniec Piotrowic, który natychmiast zaalarmował właściciela posesji. Następnie obaj mężczyźni pobiegli do budynku, z którego wynieśli nieprzytomnego 68 – latka. Nie wyczuwając funkcji życiowych natychmiast rozpoczęli jego resuscytację, którą kontynuowali strażacy oraz ratownicy medyczni. Niestety życia mężczyzny nie udało się uratować.

W trakcie prowadzonych czynności na miejscu zdarzenia ustalono, że najprawdopodobniej przyczyną zgonu mężczyzny, który przebywał w pomieszczeniach zaadaptowanych na pomieszczenia mieszkalne, było zatrucie dymem, wydobywającym się z palących się plastikowych kontenerów, znajdujących się w sąsiednim pomieszczeniu.

źródło: KPP Oświęcim

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy