reklama

Tragedia na torach w Andrychowie. Nie żyje młody mężczyzna

Na sygnale, Wiadomości, 23.09.2018 05:10, WB / red
Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w niedzielę rano.
Tragedia na torach w Andrychowie. Nie żyje młody mężczyzna
W niedzielę (23.09) przed piątą rano pociąg osobowy potrącił mężczyznę w wieku ok. 22 lat - do wypadku doszło w rejonie przejazdu kolejowego przy ulicy Dąbrowskiego w Andrychowie. Mężczyzny nie udało się uratować.

Policja będzie ustalać dokładne przyczyny tego wypadku. Na miejscu interweniowali strażacy z JRG Andrychów i OSP Andrychów oraz zespół ratownictwa medycznego.

Przejazd kolejowy przy ul. Dąbrowskiego był zamknięty przez ok. 2 godziny.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

taranczako, 24.09.2018 12:56

Mieszkańcy Andrychowa z tego co słyszę na ulicy bardzo komentują ten wypadek, że miał miejsce nocą z soboty na niedzielę nad ranem, chyba w porze powrotów ostatnich maruderów z nocnych dyskotek czy prywatek albo spotkań z kumplami przy ognisku. Czy wystarczająco zasiał niepokój w umysłach rodziców, których dzieci włóczą się po nocy samopas?

aleocochodzi, 23.09.2018 13:55

Gdyby te pociągi jeździły z taką prędkością jak kiedyś jeździły parowozy wypadków byłoby jeszcze więcej. A gdybyśmy mieli jakąś szybką kolej to by dopiero było. Ludzie lekceważą "strzałę podbeskidzia" a wielu traktuje tory jak spacerniak albo schody z bardzo niskimi poręczami.

tomacik, 23.09.2018 12:33

Może najpierw sprawdźmy co i jak a potem oceniajmy. W wielu przypadkach wypadki na drogach to głupota pieszych czy też kierowców którzy nagminnie łamią przepisy nie stosując się do znaków drogowych. Ale.wg Leona winna jest kolej. On to wie. Do oceniania to wszyscy są pierwsi. ...

starymoher, 23.09.2018 10:30

Ten pociag,dzień w dzień ok 4,30 budzi pół Andrychowa(w tym i mnie) bo przerazliwie głośno i długo trąbi przed każdym przejazdem od stacji aż po Bulowice.Nie tak dawno rozmawiałem z konduktorem tego pociągu,który przyznał że przed wyjazdem z Andrychowa maja wielki strach i obawy co bezmyślni ludzie wykombinują.Jeżdżą 3 pociągi na krzyż dziennie a ni ma miesiąca żeby coś się nie wypieroniło.

Nostradamus, 23.09.2018 09:47

Boże , straszna tragedia. Śmierć już wcześniej krążyła na tych torach , przypominam sobie zderzenie pociągu z furgonetką poczty.

Keson, 23.09.2018 07:53

Te pociągi powinni zlikwidowac tylko same problemy, zabojstwa, morderstwa, blokowanie ruchu i nikt oczywiscie nimi nie jezdzi. PS dla rodziny wyrazy wspolczucia