reklama

Tragedia na drodze nr 44, kierowca audi nie żyje

, Na sygnale, Wiadomości, 29.05.2019 08:27,
Środa rozpoczęła się od koszmarnego wypadku na drodze nr 44
Tragedia na drodze nr 44, kierowca audi nie żyje

Jak informuje policja, w środę (29.05) o godzinie 5:10 na drodze krajowej numer 44 w Zaborzu na skrzyżowaniu ulic Zatorskiej z Grojecką doszło do wypadku drogowego śmiertelnego.

Jak wstępnie ustalono 42 – letni mieszkaniec powiatu chrzanowskiego kierując samochodem marki Audi A4 zderzył się z samochodem marki VW Crafter, którym kierował 26 – letni mieszkaniec gminy Polanka Wielka. W wyniku zdarzenia śmierć poniósł kierowca audi, natomiast do szpitala z obrażeniami ciała został przewieziony kierowca VW oraz jego pasażer. Pozostałych trzech pasażerów VW nie doznało poważniejszych obrażeń ciała.

Na miejscu pod nadzorem prokuratora przez kilka godzin pracowali policjanci oraz strażacy. W trakcie dalszego postępowania zostaną ustalone dokładne okoliczności tej tragedii drogowej.


źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy