Tomasz Żak o sytuacji w gminie Andrychów w związku z zagrożeniem koronawirusem

, Na sygnale, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 11.03.2020 14:15,
Burmistrz Andrychowa Tomasz Żak zorganizował w środę (11.03) konferencję prasową, na której poinformował o działaniach podjętych na terenie gminy w związku z zagrożeniem koronawirusem.
Tomasz Żak o sytuacji w gminie Andrychów w związku z zagrożeniem koronawirusem
Jak już informowaliśmy burmistrz zdecydował o zamknięciu od czwartku (12.03): krytego basenu, biblioteki oraz wszystkich placówek kulturalnych. Zdecydował również o odwołaniu planowanych imprez kulturalnych CKiW (do końca marca lub do odwołania). Nie odbędą się zatem zaplanowane w marcu koncerty czy występ kabaretu w MDK.

Z kolei od poniedziałku 16 marca - to już decyzja rządu - zamknięte będą wszystkie szkoły i przedszkola w całym kraju. W najbliższy czwartek i piątek nie będą się odbywać lekcje - szkoły mają zorganizować zajęcia świetlicowe.

Zobaczcie wystąpienie burmistrza Andrychowa.


Z kolei związki sportowe zdecydowały o odwołaniu do końca marca wszystkich ligowych spotkań piłkarskich i siatkarskich.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy