reklama

Tegoroczna akcja ZNICZ odwołana. Policjanci pilnowali za to kościołów

, Na sygnale, Wiadomości, 02.11.2020 13:30, PG
Weekend na drogach.
Tegoroczna akcja ZNICZ odwołana. Policjanci pilnowali za to kościołów

Z powodu zamknięcia cmentarzy przez rząd, coroczna akcja policji ZNICZ na drogach nie odbyła się. Policjanci doraźnie nadzorowali kościoły biura posłów PiS. Doszło także do kilku zdarzeń drogowych.

W piątek (30.10.) na ul. Wadowickiej w Inwałdzie kierująca oplem astra nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego wjechała do rowu i doprowadził do wywrócenia samochodu na dach.

Opublikowany przez MamNewsa.pl Piątek, 30 października 2020

W sobotę (31.10.) przed południem na ul. Beskidzkiej w Sułkowicach, kierujący audi wykonując manewr wyprzedzania doprowadził do zderzenia z fiatem stilo. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Do zdarzenia doszło w sobotę przed południem.

Opublikowany przez MamNewsa.pl Sobota, 31 października 2020

Z kolei w niedzielę na ul. Wadowickiej we Frydrychowicach kierujący audi nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, przez co na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo.

Do wypadku doszło w niedzielę w nocy.

Opublikowany przez MamNewsa.pl Niedziela, 1 listopada 2020

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

FeelFree, 02.11.2020 21:46

Mało tego, jeśli cmentarz odwiedzi Jarosław Kaczyński ze świtą to uczyni to w majestacie prawa, wbrew wzburzeniu obywateli i mediów... bo zakaz wstępu na cmentarz dotyczy osób prywatnych a nie delegacji rządowej, czy funkcjonariuszy BOR-u. W sumie to całkiem sprytnie i skutecznie piszą prawo, które ich samych nie dotyczy.

Zakolog, 02.11.2020 20:46

Drogi Jacku za redaktorami mamNewsa powtarzasz głupotę i nieprawdę. Rząd nie zamknął żadnych cmentarzy i nigdzie nie znajdziesz rozporządzenia, a nawet zwykłego zarządzenia rządu zamykającego cmentarze. Oczywiście w świadomości ludu funkcjonuje przekonanie o takim zamknięciu, ale to jeszcze nie znaczy że rząd je zamknął. Cmentarze zamknęli ich administratorzy i to ich należy pytać o powody tego działania.

Jacek., 02.11.2020 17:51

"Z powodu zamknięcia cmentarzy przez rząd, coroczna akcja policji ZNICZ na drogach nie odbyła się. Policjanci doraźnie nadzorowali kościoły biura posłów PiS. " Brawo policja,brawo posłowie brawo jarosław . Niech żyje pisizm .