Tak wielu wyjazdów straży pożarnej nie było od lat

, Na sygnale, Wiadomości, 10.02.2018 11:00, PG

Zobaczcie ile razy strażacy interweniowali w ubiegłym roku.

Tak wielu wyjazdów straży pożarnej nie było od lat

O byciu strażakiem marzy co drugi mały chłopiec. O mężu strażaku również marzy co druga dziewczyna. A taka, która zostaje żoną strażaka boi się o niego każdego razu gdy wychodzi do pracy. Ale to właśnie oni – strażacy ratują nas w potrzebie i dbają o nasze bezpieczeństwo. W ostatnich latach strażacy zawodowi z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej w Andrychowie są wzywani do coraz większej ilości interwencji.

W 2017 roku strażacy z JRG Andrychów udzielali pomocy w aż 942 interwencjach, w tym 746 na terenie gminy Andrychów a 196 na ternie gminy Wieprz. Dodatkowo odbyli 83 interwencje poza terenem podstawowego działania. To najwięcej akcji od 2010 roku.

Podczas tych działań w 2017 roku cztery osoby poniosły śmierć a dziewięćdziesiąt cztery zostało ranne.

A ile razy strażacy ochotnicy wyjeżdżają do akcji? O tym możecie przeczytać tutaj.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy