reklama
reklama

Szybka akcja, sprawca kradzieży roweru w centrum Andrychowa zatrzymany

Na sygnale, Wiadomości, 12.06.2024 09:55,
Przydał się monitoring.
Szybka akcja, sprawca kradzieży roweru w centrum Andrychowa zatrzymany
We wtorek (11.06) o godzinie 16.00 strażnicy miejscy z Andrychowa podczas podejmowania interwencji w stosunku do nietrzeźwego mężczyzny spożywającego alkohol w Parku Miejskim otrzymali zgłoszenie od mieszkanki gminy o kradzieży roweru sprzed sklepu Wizan na ul. Legionów o wartości powyżej 1 000 zł.

- Z uzyskanych informacji wyglądało, iż podejrzanym sprawcą był mężczyzna w wieku około 50 lat. Funkcjonariusze natychmiast skojarzyli opisywanego mężczyznę i przekazali informację do operatora monitoringu miejskiego, który odtworzył zapisany obraz na kilku kamerach ustalając przebieg ucieczki sprawcy kradzieży roweru. Po kilkudziesięciu minutach sprawca został ujęty w pobliżu sklepu Kaufland. Za powyższe przestępstwo mężczyzna odpowie z art 278 KK za co grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5 - informuje Krzysztof Tokarz, komendat Straży Miejskiej w Andrychowie.
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy