reklama

Szybka akcja policji. Złodziej zatrzymany

Na sygnale, Wiadomości, 18.10.2020 12:00,
Szybka akcja policji. Złodziej zatrzymany

Jak informuje policja, w środę (14.10) po godzinie 19.00 policjanci zostali powiadomieni przez 50 – letnią mieszkankę powiatu bielskiego, o kradzieży roweru, który pozostawiła przed jednym sklepów spożywczych w Kętach.

Na miejsce natychmiast udał się jeden z patroli. Na podstawie opisu roweru, który podała pokrzywdzona policjanci skojarzyli, że jadąc na miejsce zdarzenia, charakterystyczny jednoślad, posiadający dwa koszyki zakupowe, widzieli u znanego im 49 – latka.

Mundurowi natychmiast zaczęli poszukiwania mężczyzny. Po kilkudziesięciu minutach na jednej z ulic zauważyli 49 – latka. Kiedy mężczyzna zorientował się , że policjanci zmierzają w jego stronę, porzucił rower i zaczął uciekać pieszo. Został jednak szybko zatrzymany. Po potwierdzeniu jego związku z kradzieżą trafił do komisariatu Policji. Rower natomiast został zwrócony pokrzywdzonej.

Za kradzież mienia grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Oświęcim

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy