reklama

Szalona jazda przez Roczyny szybko zakończona przez policję

Na sygnale, Wiadomości, 07.04.2019 18:00,
Na profilu youtube "Polscy kierowcy" w kompilacji różnych drogowych sytuacji, zagościł ostatnio kierowca, który postanowił nieco poszaleć na drodze w Roczynach k. Andrychowa.
Szalona jazda przez Roczyny szybko zakończona przez policję
W rejonie kościoła w Roczynach wyprzedzał, nie zważając na ograniczenia prędkości i podwójną linię ciągłą. Ledwo skończył manewr, a został zatrzymany przez policję, która ostatnio dosyć często "celuje" w piratów drogowych w Roczynach.

Zobaczcie jak to wyglądałoDodaj, że w centrum Roczyn panuje duży ruch, zwłaszcza w rejonie szkoły. To jedna z nielicznych miejscowości w regionie, gdzie na drodze nie ma żadnych udogodnień dla pieszych, typu przejście z sygnalizacją świetlną. Droga jest zarządzana przez Starostwo Powiatowe w Wadowicach.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy