Sypią się zdarzenia drogowe na terenie jednej z gmin

, Na sygnale, Wiadomości, 05.08.2019 15:35, PG
Kierowca bez uprawnień i kolizja drogowa.
Sypią się zdarzenia drogowe na terenie jednej z gmin

W piątek (02.08.) tuż po o godzinie 06:00 policjanci z Komisariatu Policji w Zatorze patrolując rejon ulicy Chrzanowskiej w Zatorze zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę samochodu marki Citroen. W trakcie czynności okazało się że 35 – letni mieszkaniec powiatu krakowskiego wsiadł za kierownicę pomimo faktu, że uprawnienia do kierowania zostały mu cofnięte w 2018 roku.

Z kolei w niedzielę (04.08.) około godz. 17:00 doszło do kolizji drogowej w Graboszycach (gmina Zator) na ul. Wadowickiej w pobliżu skrzyżowania do restauracji „Karpik”. Na miejsce zostały skierowane zastępy z JRG Wadowice, JRG Oświęcim, OSP Graboszyce i OSP Zator.


foto: OSP Zator

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy