reklama

Sypią się kolizje w piątkowe przedpołudnie

, Na sygnale, Wiadomości, 09.11.2018 10:55, PG
Gęsta mgła daje się we znaki kierowcom.
Sypią się kolizje w piątkowe przedpołudnie

W piątek (9.11) o godzinie 05.15 w Bielanach k. Kęt, na skrzyżowaniu ulic Kęckiej z ulicą Na Włosień (dw 948), doszło do zdarzenia drogowego.Z kolei o godz. 07.10 w Rajsku na ulicy Wilamowickiej doszło do kolizji drogowej. Jak ustalili policjanci mieszkaniec Kęt, kierując samochodem marki skoda rapid uderzył w tył samochodu marki skoda octavia, którym kierowała mieszkanka gminy Brzeszcze.

Do kolejnej drobnej stłuczki doszło godzinie 08.00 w Piotrowicach na ulicy Andrychowskiej. Jak ustalili policjanci dwie kierujące zderzyły się lusterkami. Mieszkanka Przeciszowa, kierując samochodem marki honda civic oraz mieszkanka Polanki Wielkiej kierująca renault.

O godzinie 9.30 doszło do następnej kolizji tym razem w Osieku na skrzyżowaniu ulicy Głównej z Czereśniową. Wprowadzono ruch wahadłowy.

Policjanci apelują do kierowców o zmniejszenie prędkości, zachowanie szczególnej uwagi i ostrożności, zwłaszcza przy ograniczonej widoczności, tak jak to było dzisiejszego poranka, kiedy na drogach panowała gęsta mgła.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy