reklama

Strażacy zaalarmowani o pożarze domu, a tymczasem...

, Na sygnale, Wiadomości, 12.07.2019 09:40, red
W piątek rano strażacy ruszyli do pożaru domu.
Strażacy zaalarmowani o pożarze domu, a tymczasem...
W piątek (12.07) przed szóstą rano strażacy z kilku jednostek interweniowali na jednej z posesji w Izdebniku. Ze zgłoszenia wynikało, że z budynku wydobywają się kłęby dymu. W takich sytuacjach od razu na miejsce wysyłane są liczne wozy straży pożarnej, bo ważna jest każda minuta, a dojazd trochę trwa.

Strażacy przyjechali na miejsce i okazało się, że - owszem - pożar jest, ale przed domem. - O tak wczesnej pożarze właściciel budynku wypalał izolację przewodów elektrycznych. Ognisko było zaledwie metr od ściany budynku, powodowało duże zadymienie całego domu. Prawdopodobnie dlatego ktoś wezwał straż pożarną - informuje nas Krzysztof Cieciak, rzecznik Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wadowicach.

Strażacy ognisko ugasili, teraz sprawą zatruwania środowiska zajmuje się policja. Wiadomo, że mężczyzna został ukarany mandatem karnym.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy