reklama

Strażackie manewry na kominie Andorii [FOTO]

, Na sygnale, Wiadomości, 03.04.2019 13:00, DK
Zdobyte umiejętności mogą przydać się w przyszłości.
Strażackie manewry na kominie Andorii [FOTO]
Kilka dni temu odbyły się ćwiczenia z technik linowych na terenie zakładu ANDORIA. Strażacy ochotnicy doskonalili swoje umiejętności przez kilka godzin. Zapowiadają, że ćwiczenia będą odbywać się cyklicznie.

Ratownicy podczas ćwiczeń tego typu muszą przełamać strach i zmierzyć się z dużą wysokością, jednak takie wyzwania wykonywane "na sucho" procentują w akcjach, które ratują ludzkie życie.

Prezes OSP Andrychów Łukasz Walczak za naszym pośrednictwem składa podziękowania firmie ANDORIA S.A. za udzielenie zgody na przeprowadzenie ćwiczeń oraz udostępnienie obiektu, który posiada specyfikę idealną na przeprowadzanie tego typu ćwiczeń.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

gier228, 03.04.2019 13:35

To jest komin ?psikuta