reklama

Straż Miejska rusza z nowymi kontrolami

, Na sygnale, Wiadomości, 11.05.2022 08:00,
Kto tym razem powinien się obawiać?
Straż Miejska rusza z nowymi kontrolami
Straż Miejska z Kęt informuje, że wśród najczęściej podejmowanych przez strażników interwencji są te związane z popełnianymi przez mieszkańców wykroczeniami dotyczącymi spożywania alkoholu w miejscach objętych zakazem, zakłócania spokoju publicznego, nieobyczajnych wybryków, wykroczeń drogowych oraz zanieczyszczania miejsc ogólnie dostępnych.

Komendant kęckiej SM informuje, że w maju i czerwcu nasilone zostaną kontrole punktów sprzedaży alkoholu na terenie gminy Kęty, gdzie sprawdzane będą posiadane zezwolenia na sprzedaż alkoholi oraz przestrzeganie innych przepisów ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi.

źródło: UM Kęty

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy