Straż Miejska jeździ po Andrychowie i nadaje komunikaty [VIDEO]

, Na sygnale, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 27.03.2020 18:45, WB
Zobaczcie nagranie.
Straż Miejska jeździ po Andrychowie i nadaje komunikaty [VIDEO]

W piątek (27.03) wieczorem po Andrychowie jeździ samochód Straży Miejskiej. Strażnicy z głośnika emitują komunikat, apelując o odpowiedzialne i rozsądne zachowanie - przed wszystkim o nie gromadzenie się, a najlepiej pozostanie w domach.

Przypomnijmy, do 11 kwietnia obowiązuje zakaz przemieszczania się za wyjątkiem:
- drogi do i z pracy,
- wolontariatu w walce z koronawirusem,
- niezbędnych spraw życia codziennego,
- uczestnictwa w wydarzeniach religijnych, w których nie może uczestniczyć więcej niż 5 osób (wyłączając z tego osoby sprawujące posługę).
Inne informacje z regionu w sprawie zagrożenia koronawirusem: www.mamnewsa.pl/koronawirus-wiadomosci

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

ѕzαℓσиу ∂ιαвєłєк.! , 28.03.2020 06:15

Wczoraj zostałem zwolninoy z pracy. Firma w której pracuje dała mi miesięczne wypowiedzenie z tym, że prace zakończyłem wczoraj czyli piątek. Zapytałem o tą całą tarcze antykryzysową i dostałem odpowiedź a skąd mamy wiedzieć?

skalpell, 27.03.2020 19:01

hahahahahaha straż miejska za czasów pana burmistrza przestała istnieć i kultura andrychowska i placówki na wsiach i porządek w mieście i po kolei wszystko upada małymi kroczkami ...